Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
18Tem/160

ZAMAN AYIRIP OKUMAYI LÜTFEDERSENİZ SEVİNİRİM – Bilal Sami GÖKDEMİR

  ZAMAN AYIRIP OKUMAYI LÜTFEDERSENİZ SEVİNİRİM - Bilal Sami GÖKDEMİR

Hakaret veya küfür etmedikçe eleştirilerinizin de başımın üstünde yeri var.

1) Darbeye teşebbüs hainliktir. Kendi halkına ateş etmek hainliktir. Kendi halkına ateş etmeyen eri dövmek, linç etmek, öldürmek hainliktir. Hiçbirinin birbirinden farkı yoktur. Hepsinden hesap sorulmazsa, bu iş yarım kalır.

2) Darbeye karşı durmak vatanseverliktir. Bu ülkenin polisi de, masuma el kaldırmayan sivili de, "Tatbikata gidiyoruz" diye kandırılarak tanklara sokulan ve sivile ateş açmayan 19-20 yaşındaki masum emir eri de, sokağa çıkanı da, çıkmayıp dua edeni de bizimdir. Herkes, tepkisini aynı şekilde dile getirmek zorunda değildir. Bölmelerine izin vermeyin.

3) Akıllı düşman, aptal dosttan iyidir. Masum erin kafasının kesildiği haberinin kocaman bir yalan olduğu ortaya çıkmışken, olayın aslında 2006 yılında yaşanan bir trafik kazası sonrası meydana geldiği anlaşılmışken (ki doğru dahi olsa) "HALK, DARBECİLERİN KELLESİNİ ALDI" şeklinde manşetler atarak milleti galeyana getirecek, halkı kin ve düşmanlığa sevk edecek, haklıları haksız konuma düşürecek yalan yayınlar yapan başta AKİT GAZETESİ olmak üzere bütün yayın organları provakatördür. Buna bu milletin müsaade etmemesi, boynumuzun borcudur. Sizin "Bu haberler yalan" diye 300 kişilik sayfalarınızdan haykırdığınız haklı sesinizi, attıkları saçma sapan ve yalan yanlış manşetlerle anında binlerce kişiye iletip alt üst etmelerine, emek ve masumiyetinizi çalarak gölge düşürmelerine müsaade etmeyin.