Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
21Ara/140

Gasp: Evlerimizde Esir Alındık – Zahide UÇAR

Bütün insanlık kahpe bir savaş ile karşı karşıyadır. İnsan olmayanların insan ırkına açtığı karanlık bir savaştır bu savaş.

Bu savaşta bildiğimiz yöntemler uygulanmıyor. Er meydanına çıkan yok. Karanlığın çocukları, insanlığı evlerinde esir alıyor. Derviş’in ekonominin başına oturtulması ile hızlandırılmış süreç başlatılmıştır. Sonra onlar, karanlığın çocukları geldi. Din-iman diyerek geldiler. Onlar gelmeden önce önlerine çıkabilecek engellerin önemli bir kısmı yok edildi.

Merkez sağ bitirildi. Eski siyasiler her nasılsa ölüp ayakaltından çekildi. Partilerin başına uyumlu siyasi başkanlar ge(tiri)ldi.

ABD derin devletinin telkinleri doğrultusunda, en büyük silah olan medya, Türk Milletini evlerinde esir almak için dizayn edildi. Yemlenen sivil toplum kuruluşları kozadan çıkıp, karanlık güçlere askerlik yapmak için görev başına geçti. Soros’un 2005 yılında; “8 milyon dolar dağıttım” dediği maaşlı GAZ-teciler, savaş silahlarını Türk halkına doğrulttu. Türk Milletinin beynini pelteleştirip, sanal bir yalana hapsetmekle görevli medya kuruluşları, öylesine azgınlaştı ki, izleyen birçok beyin felç oldu. Türk Milleti evinde, oturduğu koltuk ve kanepesinde esir alındı. Alnının ortasından vuruldu. Şuur kaybına uğradı.

21. Yüzyıl… Şeytanın hakimiyet savaşı… İnsanlığı yok etme savaşı…

İnsan ırkını değiştirip dönüştürerek yok etmeyi planlayan karanlık güçlerin savaşına malzeme olan, yakıt olan zavallı insanlık.

29Eyl/140

ALGI OPERASYONU – MEDYA BOMBASI – Zahide UÇAR

ALGI OPERASYONU- MEDYA BOMBASI – Zahide UÇAR

IŞİD Bahane, Kürt koridoru şahane…

ABD’nin patronu küresel çete Ortadoğu’da oynadığı satranç oyununu kendi iti IŞİD üzerinden yeni bir sürece soktu. Medya silahını kullanarak ülkelerin halkları üzerine algı bombaları yağdırıyor. Fikirler, değerler, doğrular parçalanıyor. Beyinler boşaltılıyor. İnsanlar korku dehlizlerine sürülüyor. Kimliğini kaybeden insan yön kaybı yaşıyor. Nereye koşacağını bilemiyor.

Küresel çete kendi yarattığı bir canavar olan IŞİD’e gem vurmak bahanesiyle savaş tamtamları çalıyor. Havadan ben, karadan bizim sivil oğlanlar girsin diyerek çakal tuzağını Türk Milletine dayatıyor.

İBLİS iş başında…

Suriye Şam’da yaşayan ve adı bende saklı olan bir Türk vatandaşımız olayın perde arkasını şöyle açıklıyor:

(Buradaki durumlar nedir? ABD havadan sözde IŞİD kamplarını vuruyor. Koca bir yalan. IŞİD’in boşalttığı yerleri vuruyor.