Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
26Mar/140

Söz konusu Vatansa – Filiz KIYMAZ

201332721718Söz konusu Vatansa - Filiz KIYMAZ

Aydın İl sınırları içinde valilik sorumluluğunda olan, Ege Denizi kıyı yakın şeridindeki EŞEK ve BULAMAÇ adalarının bir süredir Yunan işgali altında olduğu açık istihbarat grup başkanlığı tarafından ispatlanmıştır.

Türkiye’nin bir kısım toprakları 2004 yılından beri işgal altında ve bu topraklar 10 yıldır Yunanistan tarafından yönetiliyor.

İzmir’in Koyun Adası ile Venedik Kayalıkları. Aydın’ın Hurşit, Fornoz, Eşek, Nergizçik, Bulamaç Adaları. Muğla’nın Kalolimnoz, Keçi, Sakarcılar, Koçbaba, Ardacık Adaları ile Girit Adası’nın etrafındaki 5 Türk Adası, 2004 yılından beri tam 10 yıldır Yunanlı Vali ve Yunanlı Belediye Başkanları tarafından yönetilmektedir.” Göz bebeğimiz Ege bölgemize sahip olmuyorsun Yunanlılar adalarımıza kilise kurup, bayrak çekiyorlar, yönetiyorlar. ..

Bir taraftan Kocaeli turizm taşımalı mitinginde "Suriye uçağına müdahele ettik "diye show yapıp, bir taraftan canımız olan adalarımızı işgal eden Yunanlılara ses çıkarmıyorsun.

Kendi adalarımıza gidebilmek için vize istenir duruma gelinmiş 11 yıldır bunun gibi daha nereleri peşkeş çektiniz. Ve ne için bu adaları sessizce verdiniz Ve en önemlisi Nede ....,???

Son söz olarak; "Bir karış dahi Vatan toprağımı satmam, zira bana değil milletime aittir. Milletimde bu toprakları aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmış Kanla verilir." 2.Abdül HAMİT Bir kez daha hatırlatmak istedim..!!!

Arif olan anlar.