Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
16Nis/140

Kocaeli’nin Enleri Nedir Dersiniz? – Selçuk Çelebi

SAM_4618Kocaeli’nin Enleri Nedir Dersiniz? - Selçuk Çelebi

Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Belediye Başkanı iken kendilerine Sayın Başkan sizi TC Başbakanı olarak görmek istiyorum demiştim. Evet bu gün 12 yıldır TC Başbakanı olarak görev yapmaktadır.

Kocaeli’nin Enleri Nedir Dersiniz?

Aklıma hemen gelen Kocaeli Kandıra’lılar Derneği akla gelir dersem asla haksızlık yapmıyacağımı düşünüyorum. Bu derneğin tüm yemekli toplantıları Otel Asya’da olur, Her zaman davetsiz misafirleri vardır. Bu davetsiz misafir sıfatını her seferinde almışım.

Samimiyetimle itiraf edeyim ne zaman Kandıralılar Derneğinin etkinliğine katılmış isem her defasında asla kendimi yabancı gibi görmedim. Her zaman bir Kandıra’lı gibi hissetmişim.Kocaeli'de tahkip ettiğim en popüler üç Dernek varsa bunlardan biridir.Her yerde övgüyle bahsettiğim anlatmaktan sıklımadığım dernektir diyebilirim Kocaeli Kandıralılar Derneği ne diyelim böyle STK'r ı sizlere tanıtmakta bizlerin görevidir.

Sayın Ahsen Okyar Kandıra’nın değil Kocaeli’nin ender yetiştirdiği  kişilerinden biridir. Eski Aydınlar Ocağı Başkanı olan Ahsen Bey aynı zamanda Mali Müşavir sıfatıyla da  İzmit Merkezde en güçlü kanaat önderliği sifatınıda taşıyor diyebilirim. Kendileri ile İzmit Lisesinin Denetleme Kurulunda görev yapmanın heyecanını yaşıyorum.