Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
23Mar/140

CIA’NIN ERDOĞAN’I NASIL ÇÖZDÜĞÜNÜ ANLATIYOR. / SİBEL EDMOND

CIA'NIN ERDOĞAN'I NASIL ÇÖZDÜĞÜNÜ ANLATIYOR. / SİBEL EDMOND

(Not:  Sibel Edmond Türk-İran asıllı, eski FBI çevirmenlerinden, ve ABD'nin örtülü Gladyo operasyonlarını basına sızdıran, Ulusal Güvenlik Muhbirler Birliği (National Security Whistleblowers Coalition) kurucusu bir Amerikalı. Yazdığı Classified Woman-The Sibel Edmonds Story: A Memoir adlı kitapta  bu olaylarin ic yuzunu yazmis.
Şaşırtıcı olan bir konu da şu, Türkiye'yi son derece yakından ilgilendiren bu kitap Türkçe'ye çevrilMEmiş durumda!!! Edmond kısaca şunu yaziyor: "Susurluk kazasının ardından taktik değişikliğine giden ABD artık askerleri, laik aşırı milliyetçileri kullanmaktan vazgeçerek yerine İslamiyet'i, Fetullah Gülen'i kullanmaya başladı. Fetullah Gülen'in varlık nedeni ve CIA tarafından desteklenmesinin, hala Amerika'da yaşıyor olmasının nedeni bu" diyor.)

Turkiye nasil bir bir komplo ile karsi karsiya!!!!!

Uzun süre Türkiye'de yaşadım ve Türkiye iç politikasını çok yakından takip ediyorum. Ve doğrusu, benim FBI muhbirlik davamın konusu aslında ABD-Türkiye arasındaki gizli görüşmeleri deşifre etmemden kaynaklanıyor.
...
Bu yüzden hem ABD'de, ABD çıkarlarına zarar verdiğim, hem de Türkiye'de Türkiye çıkarlarına zarar verdiğim gerekçesiyle iki ülkede de tamamen dışlandım.
...