Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

ahsen okyar
13Ağu/160

Sn. Merâl Akşener!.. / Adnan İSLAMOĞULLARI

24687_bSn. Merâl Akşener!.. / Adnan İSLAMOĞULLARI

Suçlusunuz Sn. Merâl Akşener!

Her şeyden evvel AKP Hükümeti size bakanlık teklif ettiğinde kabul etmediğiniz için suçlusunuz. Bakanlık teklifini kabul edip bugün bakan koltuğunda rahatınıza bakmadığınız için suçlusunuz.

Suçlusunuz!

Önce MHP teşkilâtlarını ve tabanını ve sonra da geniş seçmen kitlelerini MHP iktidarına inandırdığınız için suçlusunuz. "Azıcık aşım ağrısız başım" demeyip, ayağınızda çarık, elinizde âsâ yollara düşerek, meydanlarda ülkücülere güven verdiğiniz için, yıllardır örselenen ülkücülerin sesini yükselttiğiniz için, yıllardır neredeyse bir kara deliğe dönüşen muhalefet boşluğunu doldurduğunuz için suçlusunuz!

Hiçbir hâricî baskıya dayanmaksızın, ne küresel ve ne de iç sermaye dinamikleriyle pazarlık yapmadan, ne İngiltere'ye ve ne de Amerika'ya ve Türkiye hudutları dışında ve dünyanın hiçbir ülkesine gitmeden, oralarda hiçbir baskı grubuyla görüşmeden, Türkiye'de de ne cemaat ne tarikat, ne dernek, ne baskı grubu, ne medya grubu ile ön görüşmeler yapmadan, think-thank kuruluşlarıyla fikir alışverişi(!) yapmadan, hiçbir uluslararası kuruluştan ödül almadan, yalnızca MHP teşkilâtları ve tabanına ve yalnızca aziz Türk milletine güvenerek, MHP'nin mâzisine ve ülkücülere ve ülkücülerin enerjisine, ülkücülerin bu devlete ve millete adanmışlığına güvenerek, yalnızca kendinize güvenerek yola çıkıp "Ben Başbakan olacağım, Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı makamlarında ülkücüler oturacak, Meclis sıralarında ülkücüler oturacak" dediğiniz için suçlusunuz!