Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

22Kas/210

Haluk hocama sayısız rahmet dualarımla…

201442995526

Kandıralılar İstanbul da

25 Nisan 2014 Cuma / Erdoğan Görgün Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği üyeleri İstanbul’da Topkapı Sarayını gezdi, Fatih’teki Ali Emiri Kültür Merkezinde Amir Ateş için tertiplenen geceye katıldı.

Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Herekeli

İzmit’ten giden heyet önce Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ile biraraya geldi. Herekeli olan Prof. Dursun Kandıralıları gezdirdi ve  Topkapı Sarayı ile ilgili geniş bilgiler verdi.

Müze Başkanına Plaket

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ve eski Başkanlar Dr. İsmail Çapcı ve Ali Kahraman, Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun’a Derneğin Başarı ve Teşekkür plaketini takdim etti. Prof. Dursun da Ahsen Okyar’a “İncir Çekirdeği - Hereke’den Çıktım Yola” kitabını imzaladı.

Siirt Şeref Büryan Kebap Salonun da..

Kocaeli Kafilesi, Topkapı Sarayı Müze ziyareti sonrasında akşam yemeği için Fatih İtfaiyesi arkasındaki Siirt Şeref Büryan Kebap Salonuna geçti. Menkul Değerler AŞ Kocaeli Şube Müdürü Cihat Kaymas’ın yakın arkadaşı olan Şeref Avcı’nın özel hazırlattığı büryan kebaplar çok beğenildi.

Ali Emiri Kültür Merkezinde Amir Ateş konseri

Fatih Ali Emiri Kültür Merkezinde tertiplenen ve Amir Ateş bestelerinin okunduğu konsere gidildi. Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar Amir Ateş’in de katıldığı konseri sanatçı Recep Ergül sundu. Tayfun Atalay, Hülya Atacan, Tamer Bülbül ve Sezen Cin Özdemir, Amir Ateş bestelerini seslendirdi.

Amir Ateş hocanın salonda bulunan Hafız arkadaşları da birlikte bir ilahi okudu. Konser “Çamlıca Yolları yokuştur” şarkısı ile sona erdi.

İstanbul Kafilesi

İstanbul seyahatine; Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün, eski Başkan Dr. İsmail Çapcı, son Kuruçeşme Başkanı Ali Kahraman, Denetim Kuurlu Başkanı Ahsen Okyar, Menkul Değerler AŞ İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Makine Mühendisi Çetin Mut, Av. Naci Kara, Endüstri Mühendisi Hüseyin Mutlu, Petrolcü Orhan Çakar, Bankacı Mehmet Soral, Orman Mühendisi İsmail San ve eşleri katıldı.

Dr. İsmail – Ayşe Çapcı, Emine – Hasan Uzunhasanoğlu, Çetin – Elvan Mut Topkapı Sarayı girişinde

201442910913

Herekeli olan Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun Topkapı Sarayı ile ilgili bilgi verirken

2014428202531

Kocaeli Kafilesi, Topkapı Sarayı Müze Başkanı Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun ile birlikte

201442995825

201442995424

201442910913

201442910148

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Kategori: Mesaj Yorum gönder.
Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.