Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

10Kas/140

Kocaeli Kandıralılar Derneğinde Söz Sırası Tolga Havuç’ta

tolga havuç fotoğrafKocaeli Kandıralılar Derneğinde Söz Sırası Tolga Havuç’ta

22. şeref yılını idrak eden Kocaeli Kandıralılar Derneği nüfusumuzun en dinamik kesimi olan gençleri kürsülere çıkartma kararı aldı. Bundan böyle gençler “SÖZ SIRASI KANDIRALI GENÇLERDE “ programının konuşmacıları olacak, görüş ve değerlendirmelerini aktaracak.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün; “SÖZ SIRASI KANDIRALI GENÇLERDE” programının ikincisinde Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu mezunu ve Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Tolga Havuç “Kandıra Sahillerinden Türkiye'ye, Avrupa'ya.. başlığı ile konuşma yapacaktır. 13 Kasım 2014 Perşembe akşamı Saat:19:00-20:30 Otel Asya – İzmit adresinde çay ikramı da yapılacak olan toplantıya üyelerimizi, gönül dostlarımızı ve hemşerilerimizi ailece bekliyoruz.” Dedi.

Tolga HAVUÇ kimdir?

03.10.1990 yılında Tokat/Zile ilçesinde doğdu. 1 yaşında Kocaeli/Kandıra ilçesinde bulunan Kefken beldesine geldi. Halen ailesi ile birlikte Kandıra/Kefken beldesinde ikamet etmektedir.

İlkokulu Kefken İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini Kandıra Anadolu Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda BEDEN EĞİTİMİ ve SPOR YÖNETİCİLİĞİ bölümünü bitirdi.

Spor kariyerine eğitimci olarak 4 yıldır devam eden Tolga Havuç, 2009–2010 sezonunda Üçyol Doğu Spor Futbol Kulübü, 2010–2011 yılında Kocaeli Güneşspor, 2011–2012 sezonu içerisinde Derbent Spor Kulübünde görev yapmıştır.

Aynı zamanda, 2011 yılında Kocaeli'de ilk ve tek resmi jimnastik kulübü olan, KOCAELİ OLİMPİYAT YILDIZLARI GENÇLİK ve SPOR KULÜBÜ'NDE kurucu başkan olarak görev yapmaktadır.

Turizm çalışmaları kapsamında; Kocaeli Turizm Derneği Danışmanıdır. Ayrıca Kandıra Turizm Derneği 2. Başkanı ve kurucusu olarak görev yapmaktadır.

Medya çalışmaları kapsamında; www.tolgahavuc.com internet de imtiyaz sahibi, www.kocaelihaberci.com internet sitesinde spor editörlüğü, Kocaeli gazetesinde spor yazarlığı, Nefes gazetesinde spor yazarlığı, TV 41'de yönetmen ve sunucu görevlerinde bulunmaktadır.

Tolga Havuç, Türkiye Spor Yazarlar Derneği ve Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesidir. Aynı zamanda çeşitli spor merkezlerine, şirketlere, sivil toplum kuruluşlarına spor danışmanlığı yapmaktadır.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.