Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

16Eki/140

Şaban Polat’tan Cağ Kebabı.. / Kocaeli Manşet Gazetesi 30 Ağustos 2014 Cumartesi

zz04  30 Ağustos 2014 Cumartesi Kocaeli Manşet Gazetesi

Şaban Polat’tan Cağ Kebabı

Ünlü İşadamı Polat İnşaatın sahibi Şaban Polat dostlarını Şile Yolu üzerindeki Alemdağ’daki Şantiyesinde ağırladı. Özel hazırlanan Erzurum İspir yöresinin Cağ Kebabından da ikram etti.

Özel misafirler

İşadamı Şaban Polat’ın davetine; TMSF 2. Başkanı Mehmet Ali Akben, UKİD - Uluslararası Kalkınma İşbirliği Derneği Başkanı Musa Serdar Çelebi, İşadamı Şahap Er, Tekstilci Emin Pehlivanoğlu, Yargıtay üyesi Zihni Doğan, emekli Başsavcı Hasan Şahin, İşadamı Ömer Diler, Armatör Bahattin Caşkurlu ile İzmit’ten de Harita Mühendisi Ali Kahraman ve Ahsen Okyar katıldı.

Ölümsüz eserler

Üsküdar Musiki Cemiyeti Başkanı Bestekar Amir Ateş, Hafız Kadir Konya, Beylerbeyi İskele Camii İmam Hatibi Kandıralı Hafız Ramazan Kutlu, emekli Din Görevlisi Osman Acuner, Kartal Camii Müezzini Vedat Özbaş, tv programcısı Fehmi Atay, Gölcüklü TRT Sanatçısı Udi Hakan Aydınlık ve Neyzen Tolga Duran ölümsüz eserleri seslendirdiler.

Dua Haliloğlu’ndan

İlahi ve Kur’an okunmasından sonra toplantının duasını Etiler Camii emekli İmamı Ali Rıza Haliloğlu hoca yaptı. İşadamı Şaban Polat’ın davetine katılanlar nefis Cağ Kebabı ve diğer ikramlarla karınlarını doyururken, şarkı, ilahi, Kur’an ve sohbet ile de gönüllerini doldurarak Alemdağ’dan ayrıldılar.

Udi Hakan Aydınlık, Mevlithan Kadir Konya, Neyzen Tolga Duran, tv programcısı Fehmi Atay, Bestekar Amir Ateş

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.