Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

16Oca/140

PARALEL DEVLET – Rifat Serdaroğlu

PARALEL DEVLET - Rifat Serdaroğlu

*PKK, kendi “Asayiş Birliklerini” kurdu. PKK/KCK Yapılanmasının sonucu olan bu birlikler, bölgede her akşam, her İl ve her İlçede toplantılar yapıyorlar.
Bu toplantılara PKK üst düzey yetkilileri de katılıyorlar.

*PKK, kendi “Vergi Dairelerini” kurdu. Bölgedeki İş Adamları, Esnaf, Korucuların %85’i dahi, PKK’ya haraç veriyorlar.

*PKK, kendi “Yargı Sistemini” kurdu. Kadastro Mahkemeleri bile kurdular.
Hukuk ve Kadastro Mahkemeleri “Meydana Kolya” Yaylasında faaliyet gösteriyor. İcra ve Ceza Mahkemeleri “Laleş” Yaylasında çalışıyor.
Bu Mahkemelerin verdiği karaların itiraz mercii “Faraşin’de” çalışıyor.
En üst Temyiz Mahkemesi ise “Kandil’de” faaliyettedir.
Yargı-Vergi faaliyetlerini yürütmek için, şikâyetçiler ve suçlananlar, silahlı araçlarla herkesin gözü önünde TC Karayollarında bu merkezlere taşınıyor.

*Türk Askeri ve Türk Polisi ile savaşırken ölen PKK Militanları, artık Laleş-Meydana Kolya- Faraşin- Marunis’teki “PKK Şehitliklerine”(!) taşınmaktadır.
Bu dört bölgede kalabilmek için, modern sığınaklar ve beton mevziler hazırladılar. Silahlı PKK’lılar bu mezarlıklarda 24 saat “Şeref Nöbeti” beklemektedirler.

*Bölgede artık Türk Bayrağı görülmemektedir. Aksine PKK bayrağı ve Öcalan posterleri her yerde bulunmaktadır.

*Bölgede “Türkçe” konuşmak Belediyelerce yasaklanmıştır. Pazar yerlerinde “Kürtçe” konuşmak zorunludur.

*Türkiye Cumhuriyetinin yanında olan Korucular, PKK tarafından teker-teker öldürülmektedirler.
Kahramanlarımızdan Sait Onat-Mehmet Güven- Mehmet Sait Coşkun Ramazan Erkan, PKK’ya karşı verilen mücadelenin efsane isimlerindendir. TC Devletinin gözü önünde hepsi, PKK tarafından şehit edildiler.

*PKK, bölgede her türlü uyuşturucu ekimi ve satımında başrolü oynamaktadır.

Paralel Devlet, “Devlet İçinde Devlet” demektir.
Yukarıda yazılanlar, Türk Milletinin moralini daha fazla bozmamak için hafifleterek yazılan tespitlerdir.

PKK/KCK Yapılanması Devlet olmanın gereği; “Asayiş Gücü- Vergi Toplama- Yargı- Bayrak- Şehitlik- Dil” gibi şartları AKP Hükümetinin “Açılım-Çözüm Süreci” dediği ihanet politikalarıyla gerçekleştirmiş ve “PARALEL DEVLETİ” kurma noktasına gelmiştir.

Tüm bunlar olurken sizler; Cumhurbaşkanı Gül’den- Başbakan Erdoğan’dan- Genelkurmay Başkanından- Milli Savunma Bakanından- İçişleri Bakanından veya MİT Müsteşarından,
“Burada Paralel Devlet Yapılanması Var. Bu kabul edilemez. Tek Devlet vardır, o da Türkiye Cumhuriyeti Devletidir” diye bir feryat ve engelleme çabası duydunuz, gördünüz mü?

-Cemaat denen “Uluslararası İllegal Yapıyı” Devletin en hassas birimlerine AKP sokmuştur. 12 yıldır tek başına iktidar olan AKP, üst Yargıyı bilerek Cemaate teslim etmiştir. Bakanlıkları Cemaatler ve Tarikatlar arasında pay eden, AKP’dir.

Türk Ordusunun çökertilmesi için, Cemaatin Yargıdaki adamlarına tuzak kurdurtan, AKP’dir. Kendisine muhalif olan kesimleri, Cemaatin Tetikçilerine teslim edip, zindana attıran AKP’dir.
Komutanları-Rektörleri-Aydınları Cemaat Tetikçileri eliyle, sahte-düzmece dijital delillerle yıllarca tutuklu yargılatan AKP’dir.

Üst paragrafta yazılanların doğruluğu bugün bizzat Başbakan Erdoğan, Bakanları ve Danışmanları tarafından söylenmektedir.

Tüm bunlar olurken sizler, Cumhurbaşkanı Gül’den- Başbakan Erdoğan’dan- Bakanlardan,
“Burada Paralel Devlet Yapılanması var. Bu kabul edilemez. Tek Devlet vardır. O da Türkiye Cumhuriyeti Devletidir” diye bir ses duyup, engelleme çabası gördünüz mü?

Dini-İmanı para olanlar, Gavur parasına Allah’a tapar gibi tapan sahte Müslümanlar, ne zaman ki hırsızlıkları-yolsuzlukları-rüşvetleri gün yüzüne çıktı, “Paralel Devlet Var”, “Devletin İçine Devlet Kaçmış” diye bağırmağa başladılar. Hırsızlık paralarına-avantalarına dokunan olmasa kurdukları soygun düzeni aynen devam edecekti. Ne paralel Devlet diyeceklerdi, ne de paralel yapı!

16 Aralık tarihine kadar ne Başbakan Erdoğan’dan ne de yandaşlarından
“Paralel Devlet” sözünü duyan var mı?

Yüce Allah’tan dileğim, Gül- Erdoğan- Özel- Fidan’ın akıllarını başlarına alıp, biraz olsun Türkiye’yi düşünmeleridir.

Yoksa bu ihanetin sonucu çok ama çok acılar çekilecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Ocak 2014

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.