Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

28Eyl/132

Emine Yıldız 99 yaşında vefat etti

4 HAZİRAN 2006 recep yıldız 013

Kocaeli Kandıralılar Derneği 8.dönem Başkanı Recep Yıldız annesini kaybetti.

99 yaşındaki Emine Yıldız’ın cenazesi dün Kandıra Gençali köyünde kılınan öğle namazına müteakip aile kabristanına defnedildi.

Cenk Tesisat Şirket Müdürü Recep Yıldız’ın annesinin cenazesine, Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, İzmit’ten ve çevre köylerden gelen çok sayıda seveni katıldı.

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz, Başkan Vekili Erdoğan Görgün, Başkan Yardımcısı Erdal Baykara, Yönetim Kurulu üyesi Av. Abdurrahman Kaymak, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar da katıldı.

SAM_6470 - KopyaSAM_6472 - Kopya

04 Haziran 2006 tarihinde Recep Yıldız’ın Kandıra, Hacımazlı Köyü, Gençali Mahallesindaki bahçesinde bereber olduğumuz, bugün ise ebediyete intikal ettikleri için aramızda olamayan Emine Yıldız annemize, Kocaeli İl Müftümüz Hikmet Kutlu hocamıza ve Kandıra Kaymakamı Mehmet Sarıcan kardeşimize Rabbim rahmeti ile muamele eylesin.

Emine Yıldız’ın Gençali Köyündeki bahçesin de… (Gençali Köyü – Hacımazlı – KANDIRA)

4 HAZİRAN 2006 recep yıldız 004

4 HAZİRAN 2006 recep yıldız 006

4 HAZİRAN 2006 recep yıldız 011

4 HAZİRAN 2006 recep yıldız 013Recep, Cenk, Emre, Kezban Yıldız, Emine Yıldız ile birlikte

OLYMPUS DIGITAL CAMERA         Emine Yıldız

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (2) Geri izlemeler (0)
  1. sevgili başkan ve çok değerli gönül dostları ailemizin büyüğü ve çok değerli annemizi kaymetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim bu acılı günümüzde bizleri bizzat gelerek ve telefonla baş sağlığı dileyen bütün gönül dostlarıma yıldız ailesi olarak saygılarımı sükranlarımı sunuyorum, bir tesekkürde ahsen okyar baskanıma ediyorum bizim bile elimizde olmayan o müstesna günümüzün resimleri paylasarak bizleri ne kadar mutlu ettiğini bilmesini isterim herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum

  2. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.


Leave a comment

Geri izleme yok.