Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

25Nis/131

Nuri Yıldırım’a Taziye ziyareti ve Mahir Yıldırım’ın 7.si

SAM_0739  Geçen hafta ebediyete uğurlanan Eğitimci Mahir Yıldırım’ın 7. gün anma toplantısı Kandıra Merkez Yeşil Camii`de akşam namazına müteakip yapıldı.  

Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkan Yardımcısı Erdal Baykara, Kandıra Bağırganlı Taflan Koyu Dernek Başkanı Günay Gülcü, Kocaeli SMMMO Meclis Başkan Vekili Ahsen Okyar, Kocaeli Aydınlar Ocağı Genel Sekreteri Hasan Uzunhasanoğlu ile birlikte geçen hafta ebediyete uğurlanan Eğitimci Mahir Yıldırım’ın 7. gün akşamı okumasına katıldı.

Yıldırım`ın Kandıra Merkez Yeşil Camii`de akşam namazına müteakip yapılan anma toplantısında Kandıra’nın hocaları tarafından Kur’an ve Mevlid okundu, vaaz edildi ve duası yapıldı. Cami çıkışında katılanlara ikramlarda bulunuldu.

Mahir Yıldırım’ın Kars’ta görev yaptığı zaman talebesi olan Ziraat Mühendisi ve Kocaeli Aydınlar Ocağı Genel Sekreteri Hasan Uzunhasanoğlu, üzüntüsünü Nuri Yıldırım ile paylaştı.

Allah’tan(c.c.) Mahir Hocamıza rahmet, yakınları ve sevenlerine sabır diliyorum.

SAM_0732SAM_0733  Hasan Uzunhasanoğlu akşam namazı öncesi Kandıra Merkez Yeşil Camii önünde

SAM_0734SAM_0735  Cami avlusunda ikram masası

SAM_0736Kandıra Orhan Camii İmam Hatibi Hamdi Cici, Ahsen Okyar, Günay Gülcü ve Erdal Baykara

SAM_0739Günay Gülcü, Ahsen Okyar, Nuri Yıldırım (Mahir Hocamızın oğlu), Hasan Uzunhasanoğlu, Erdal Baykara ve İbrahim Yılmaz

SAM_0737Ömer Sezgin tulumba tenekesinin başında (yanlış anlaşılmasın, kendisi yemek için değil, gelenlere ikram etmek için..)

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (1) Geri izlemeler (0)

Leave a comment

Geri izleme yok.