Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

30Mar/130

KOTO Başkan Adayı Murat Özdağ Aydınlar Ocağı’nda

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  Kocaeli Ticaret Odası (KOTO)’nda seçimler yaklaşırken Odanın Başkan adaylarından Murat Özdağ çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Özdağ, yoğun bir programla düşünce ve projelerini toplumun her kesimine anlatıyor. İş adamları ve Dernek yöneticileri ile sık sık bir araya gelen Özdağ ve ekibi, Kocaeli Aydınlar Ocağını da ziyaret etti. 

Otel Asya’da gerçekleşen ziyarette konuşan KOTO Başkan Adayı Murat Özdağ; “İzmit Ticaret Odasında Başkanlık yapmış olan büyük saygı duyduğumuz Nihat Gürer ağabey başta olmak üzere birçok üyenizin de çalışmalarına katıldığı KOTO ile ilgili bilgi ve tecrübelerinden istifade etmek, görüş ve değerlendirmelerinizi almak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi vermek üzere ekip arkadaşlarımla birlikte buradayız.                                    -Bugüne kadar 50 civarında Sivil Toplum Örgütü ziyareti gerçekleştirdik.                                        -Ekip arkadaşlarımızın sayısı 200’ü geçmiştir. Hergün bu sayı artmaktadır.                                             -Yüzlerce Oda üyesi ile anket çalışması yaptırdık ve 20 civarında proje geliştirdik. Projelerimizin ayakları yere basmaktadır.                     -Ticari hayat her dönem farklılık göstermektedir. Bundan dolayı da üyelerin kendileri yenilemesi gerekiyor. KOTO Akademi ile her türlü şartlarda eğitim verilerek durumlara hazır olması sağlanacaktır.                     -Ticaret kimlik değiştiriyor. Bir araya gelinmesi durumunda çok önemli sorunlar aşılacaktır. Bir araya gelin söylemlerinden çok, bir araya gelelim demek gerekiyor. Biz bunu diyeceğiz.                                                 -Düzenlenecek alışveriş festivali ile kent genelinde ticari ve sosyal hareketlilik sağlanmasını hedefliyoruz.                                             -Kentimizin sahip olduğu ekonomik niteliklerin tanıtılması ve yerli/yabancı iş devlet adamları ile yatırımcıların ilimize gelmelerini sağlayacak nitelikte biri kış, diğeri ise bahar döneminde denk gelmek üzere iki farklı sektörü konu alan uluslararası fuar düzenlenmesi de projelerimiz arasında yeralmaktadır.                          -Üyelerimizin yoğun olarak ihtiyaç duyduğu nitelikli ara eleman açığını kapatmak üzere, KOTO Akademi’ye ek olarak KOTO Yapı Sanat ve İnşaat Meslek Lisesi’nin yapılmasını sağlayacağız.                                            -Biz birlikte yönetmeye ve hizmet etmeye talibiz. Biz burada makam mevki derdinde değiliz. Devamlı aktif olacağız.” dedi.

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez’in evsahipliğinde gerçekleşen ziyarete; KOTO Başkan Adayı Murat Özdağ, yakın çalışma arkadaşları; Mustafa Yeğin, Levent Atalı, İbrahim Şener, Bülent Karagöz, Zihni Yılmaz ve Tuncay Şengöz ile birlikte katılırken, Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu Başkanı Nihat Gürer, Ecz. Selçuk Arslan, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, eski Bahçecik Belediye Başkanı İbrahim Gençer, Tarihçi Nihal Özgirgin, Diş Hekimi Ömer Erdal, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Harita Mühendisi Ali Kahraman, Petrolcü Ahmet Şimşek, Sigortacı Erdal Baykara ve İnşaat Yüksek Mühendisi Dr. Mithat Bora Bulut’da  toplantıda hazır bulundu.

Eski İzmit Ticaret Odası Başkanı Nihat Gürer’in de tecrübelerini aktardığı toplantıda soruları cevaplayan Murat Özdağ’a Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez tarafından günün anısına Ocağın hediyesi takdim edildi.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Bülent Karagöz, Av. Ruhittin Sönmez, Murat Özdağ, Nihat Gürer

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Erdal Baykara, Ömer Erdal, İbrahim Şener, Ali Kahraman, Bülent Karagöz, Av. Ruhittin Sönmez

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Av. Ruhittin Sönmez, Murat Özdağ, Nihat Gürer, Mustafa Yeğin, Ahsen Okyar, Nihal Özgirgin, Ahmet Şimşek, İbrahim Gençer

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, KOTO Başkan Adayı Murat Özdağ’a günün anısına Ocağın hediyesi takdim ederken

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKOTO Başkan Adayı Murat Özdağ, Kocaeli Aydınlar Ocağı yönetcileri ile birlikte

OLYMPUS DIGITAL CAMERADr. Mithat Bora Bulut, Zihni Yılmaz, Hasan Uzunhasanoğlu, Murat Özdağ, Ahsen Okyar

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Murat Özdağ, Nihat Gürer, Mustafa Yeğin, Ahsen Okyar, Nihal Özgirgi,

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Hasan Uzunhasanoğlu, Levent Atalı, Erdal Baykara, Ömer Erdal, İbrahim Şener

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Mustafa Yeğin, Ahsen Okyar, Nihal Özgirgin, Ahmet Şimşek, İbrahim Gençer

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Ahsen Okyar, Nihal Özgirgin, Ahmet Şimşek, İbrahim Gençer

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Ali Kahraman, Bülent Karagöz, Av. Ruhittin Sönmez, Murat Özdağ, Nihat Gürer, Mustafa Yeğin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Tuncay Şengöz, Zihni Yılmaz, Hasan Uzunhasanoğlu, Levent Atalı

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Av. Ruhittin Sönmez, Zihni Yılmaz, Ahsen Okyar

OLYMPUS DIGITAL CAMERA     Zihni Yılmaz, Murat Özdağ, Ahsen Okyar

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.