Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

28Kas/121

AYŞE TUNALI – Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe Öğretmeni

  Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe öğretmeni Ayşe Tunalı’ya, eski Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman ve 7. Dönem(2006-2008) Başkanı Dr. İsmail Çapcı tarafından “Başarı ve Teşekkür” plaketleri takdim edildi.

AYŞE TUNALI - Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulu Türkçe Öğretmeni

İlk göreve başladığı 2005 yılından beri İlçemiz Kandıra’da görev yapan Ayşe öğretmenimiz aslen Balıkesirlidir.

2005 yılında ilçemiz Eğercili Namık Kemal İlköğretim Okulunda göreve başlamış 2010 yılından itibaren ise Kocakaymaz Yunus Emre Ortaokulunda görev yapmaktadır.

Çalışkan, azimli, idealist ve öğrencilerini yetiştirmede oldukça titiz bir öğretmenimizdir. Öyle ki SBS sınavları sonucunda okulundan iyi derceler çıkaran öğrencilerin yetiştirilmesinde emeği büyüktür. Mesai saatleri dışında dahi öğrencilerinin başarısı için uğraş vermektedir.

Ayşe Tunalı 2010 yılında Sakarya Üniversitesinde Türkçe Eğitimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Hazırladığı tez ile İzmir’de düzenlenen III. Uluslararası Türkçe Eğitimi-Öğretimi kurultayına katıldı.

  Kandıra’nın başarılı eğitimcileri Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Harun Reşit Kocagöz ve Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar ile birlikte

Fotoğraf0377Fotoğraf0378

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (1) Geri izlemeler (0)
  1. hocam yeni öğrencileriniz hayırlı olsun 😀


Leave a comment

Geri izleme yok.