Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

27Ağu/121

BİZANSLAŞAN TÜRKİYE – Prof. Dr. Nurullah AYDIN

BİZANSLAŞAN TÜRKİYE – Prof. Dr. Nurullah AYDIN

Terör, yolsuzluk, haksızlık, adaletsizlik, adam kayırma, fuhuş, ahlaksızlık, cinayetler, yalan, talan ve gözboyama ile yüzyüze Türkiye gerçeği var.

Bizansın çocukları şimdi; Vahhabi, Haşhaşi, ılımlı İslamcı, dinlerarası diyalogcu, liboş, dönek, ateist, sahte demokrat, sahte milliyetçi, sahte sosyalist, sahte Atatürkçü, sahte Türkçü, sahte Kürtçü. Ama hepsinin ortak özelliği; Bizansın çocukları olmaları. Birlikte güç ve yetki sahibi oldular. Halkın, saf temiz iyi niyetli özlem ve beklentilerini istismar edenler, büyük şeytan şer devleti eğitiminden geçtiler, aldıkları programları uygulamaya koydular

ABD-İngiltere ve Fransa'nın Yeni Ortadoğu düzeni vizyonu son aşamasına girmiş durumda. Afganistan ve Irak’ın işgali ile başlayan Tunus, Libya, Yemen, Mısır'la devam eden süreçte Suriye ve İran hedef tahtasında son aşama ise tabi ki Türkiye.

İslam ülkeleri kaos içinde. Kardeş kardeşi din adına öldürüyor. Kentleri yakıyor, yıkıyor, yağmalıyor. Ama petrol zenginlikleri, birikmiş dövizleri batının eline geçiyor, farkında değil. Bu derece gaflet içinde olan halklar oynanan oyunun farkında değil. Türkiye; haçlı-batı adına hareket ediyor. Ne acı! Yüzyıllar boyunca batıya karşı Ortadoğu'yu, Kuzey Afrika'yı koruyan, uğruna yüzbinlerce evladını feda eden Türkiye, şimdi işgalcinin yağmacının vandalistin, emperyalistin emrinde! Türkiye ve komşu ülkelerde terör can almaya devam ediyor. Ancak yeminli devşirme, dönme dinci ve ikinci cumhuriyetçiler bayram ediyor.

Türkiye Bizanslaşırken, batı, yüzyılların hayallerinin gerçekleşeceğinin sevinci içinde. Türkiye’nin milli ve manevi değerlerini alt üst etmeye devam ediyorlar.

Meclis; her türlü defolu, sabıkalı suçlu tiplerle oluşmuştur. Kalpazanından teröristine hertürlü suç işleyeni var. Milletvekilleri ayrıcalıklı yaşamlarıyla memnunlar.

Muhalefet partileri; muhalefet yapıyormuş gözükerek ahkam kesmekten memnunlar.

İş adamları; Halk yoksullaşırken, servetlerine servet kattıkları düzenin devam edeceği için memnunlar.

Halkın bir kısmı; Bir lokma ekmeğe razı olduğu için, kanaat sahibi olduğu için, fasık, münafık ve mümin ayrımı yapacak bilgi ve ferasete sahibi olmadıkları için, tarih bilincinden uzak oldukları için, bilimden habersiz oldukları için memnun görünüyor.

Peki; jeopolitik ve jeostratejik konumu itibariyle çok yönlü politikalar uygulaması gereken Türkiye'nin bölgesel ve küresel aktör olması konusuna ilişkin bir öngörüleri var mı? Yok.

Türkiye; bir psikolojik örtülü savaş ortamındadır. Irki, dini, etnik, mezhep aidiyeti öne çıkartılarak, Türkiye'nin ortak dokusu parçalanmaya başlamıştır.

Avrupalıların silahla bir türlü ele geçiremedikleri Anadolu toprakları, silahsız işgalle ele geçirilmiş bulunuyor. Yer altı ve yerüstü kaynakları, yabancılarca ele geçirilmiştir.

Siyasetçiler, aydınlar, akademisyenler, gazeteciler; yabancı ülkelerin sözcülüğüne soyunmuşlar, zihin kirliliğinde araç haline gelmiştir. Beyinler işgal edilmiştir.

Ne yazık ki; özgürlükçü, demokrat, muhafazakar kimliği altında bu gizli ve sinsi ihanet yapılanması başarılmıştır.

Batı'nın İslamı ayrıştırma projeleri yürürlüktedir. Ilımlı İslam projesi, Dinler arası diyalog projesi, Medeniyetler ittifakı altında eyaletleşme'ye adım adım gidilmektedir.

Kimliksizlerin çığırtkanlığı altında açık ve örtülü gizli operasyonları ile ABD işgalleri devam etmektedir. ABD'nin darbe okulları; ülkelerde kaos meydana getirmek üzere eleman yetiştirmektedir.

ABD'nin yeni dünya düzeni senaryosu ile Dünya'yı yönetenler, Haydut devlet ve batık/güçsüz devlet ayrımı yaparak kanlı vahşeti medeniyet diye sunmaktadırlar.

Batı emperyalizmine karşı dik duruşun öncüsü Türkiye'de Zihinler işgal altına alınmıştır.

Varolan savaşların teknik sahaları da geliştirilerek psikolojik yönden yıpratma veya bıktırılma yöntemi uygulanmaktadır.

Bunun içinde; Türk Milleti'nin birlik ve beraberliğini sağlayan ortak değerlerini parçalamaya yönelik operasyonlar yapılmaktadır.

Türkiye sevdalıları; Bizansın çocuklarını tanımalı, bilmeli ve Millete anlatmalıdır.

Günün Sözü: En tehlikeli insan, yalancı yalakalık genine sahip iki yüzlü olan insandır.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (1) Geri izlemeler (0)
  1. Nurullah Hocamızın kalemine ve dimağına sağlık. Ben de hep rahmetli Başbuğun “bize Bizans’tan bulaşan bazı hastalıklar vardır” sözünün tesirinde Türklükten çok Bizanslılık vasıfları sergilediğimizi düşünürdüm. YAHUDİLEŞME TEMAYÜLÜnden sonra BİZANSLAŞAN TÜRKİYE deha derunî olmuş. Halkımız Bizans’ın sonunu hatırlar mı?
    (Yalancı yalakalık geni de çok orijinal)


Leave a comment

Geri izleme yok.