Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

18Mar/111

Cihat Kaymas Kandıralılar Derneğinde…

 

Cihat Kaymas Kocaeli Kandıralılar Derneğinin Mart ayı yemekli toplantısında, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas konferans verecektir.

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 23 Mart 2011 Çarşamba akşamı saat: 19:30’da başlayacak toplantısına katılanlara; Annesi, Kandıra İlçesi Pirceler Köyü, Babası, Kaynarca İlçesi Büyük Kaynarca köyü eşrafından olan Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü Cihat Kaymas "BORSA ve Sermaye Piyasası Enstrümanları" konusunda bilgi verecektir.

Otel Asya’da gerçekleşecek yemekli toplantıda konferans öncesinde;

SCA Packagıng Ambalaj Sanayi AŞ Bakım Lojistik Müdürü Elektrik Mühendisi Ali Gezer'e,

www.kandiralilar.com sitesi Genel Yayın Yönetmeni Murat Yıldırım’a ve

Başiskele PTT Müdürü İbrahim Turan’a “başarı ve teşekkür” plaketleri takdim edilecektir.

Dernek yöneticileri, Mart ayı toplantısına üyelerini ve Kandıra’yı sevenleri aileleri ile birlikte bekliyor.

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin toplantısına katılmak isteyenler Başkan Yardımcıları Erdal Baykara (0532 225 30 05) ve Günay Gülcü’nün (0532 251 41 43) telefonunu arayarak rezervasyon yaptırabilir.

 Cihat Kaymas Cihat Kaymas kimdir?

Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş.

İzmit Şube Müdürü

Cihat Kaymas, 1970 yılında İstanbul Kasımpaşa’da doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Kasımpaşa’ da, Lise öğrenimini Kartal’ da bitirdi. İstanbul Teknik Üniversitesi Muhasebe Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümleri ile Lisans eğitimini tamamladı.

1993 yılında başlamış olduğu Sermaye Piyasası alanında, Çeşitli yöneticilik kademelerinde çalıştı. 1993-1997 yıllarında, Türk Ekonomi Bankası ve TEB Yatırım A.Ş. de Uzman, 1997-2001 yıllarında, EGS Yatırım Menkul Değerler A.Ş.de Muhasebe-Operasyon-İnsan Kaynakları Müdürü ve Acenteler Koordinatörü, 2001-2004 yıllarında Hak Menkul Değerler Şube Müdürü, 2004-2010 yıllarında Deniz Yatırım Menkul Değerler A.Ş. de Şube Yöneticisi ve 2010 yılından bu güne kadar da, Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. İzmit Şube Müdürü olarak görevini devam ettirmektedir.

Sermaye Piyasası alanında, elde edilmesi gereken tüm yeterlilik belgelerine (Temel ve İleri Düzey Yetki Belgesi, VOB Yeterlilik Belgesi) sahip olan Cihat Kaymas, ayrıca Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlik ünvanına da sahiptir.

İzmit Sermaye Piyasasına yönvermek için gerekli atılımları yapan, Türkiye’ nin ilk Aracı Kurumu Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Cihat Kaymas’ın yönetiminde kendine misyon edindiği etkinliklere öncülük etmektedir. 2010 yılı içinde Kocaeli Sanayi Odası ile Halka Arzlar ve Sermaye Piyasası Enstrümanlarını tanıtıcı bir toplantı düzenlemiştir.

Cihat Kaymas, Dünya Gazetesinde Sermaye Piyasası konulu çeşitli makaleler yazmış olup, ayrıca İlimizde yayımlanan, Demokrat Kocaeli Gazetesinde her hafta Çarşamba günü, sermaye piyasası yorumları hazırlamaktadır.

Kandıra Eski Milli Eğitim Müdürü merhum Ali Sağlam’ın yeğeni olan, Cihat Kaymas’ın Annesi, Kandıra İlçesi Pirceler Köyü, Babası, Kaynarca İlçesi Büyük Kaynarca köyü eşrafındandır.

İngilizce ve Fransızca eğitimi alan Cihat Kaymas, Evli olup, iki kız çocuğu sahibidir...

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (1) Geri izlemeler (0)
  1. Sn.Cihat Kaymas ı 28.02.2012 tarihinde Kandıralılar Derneğimizin Otel Asyadaki toplantısında dinledik, kendisine verdiği bilgiler için teşekkür ederiz.Kaynarcalı bir babanın ve Kandıralı bir annenin oğlu olması dolayısiylede,burada kendisini ayrıca kutluyoruz.


Leave a comment

Geri izleme yok.