Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

30Mar/180

Manisa’dan büyüğümüz, Yaşar Uğur ağabeyi de kaybettik..

Yaşar Uğur ağabey; Manisa’nın sevilen siması, iş, siyaset ve sivil toplum kuruluşlarının aranan ismi, ömrünü hayır işlerine adayan, zor durumdaki insanların yardımcısı, Yüncü Yaşar olarak tanınırdı.

Aydınlar Ocağı çalışmaları içinde yıllar önce tanıdığım çok sevip saydığım Yaşar Uğur ağabeye Allah rahmet eylesin, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabır dilerim.

Manisalı büyüklerime de..

SAM_7423_thumb02 Kasım 2013 Cumartesi / Şuranın ikinci gün çalışmaları sürerken verilen arada Ocak temsilcileri ile biraraya gelmeye çalışıldı.. Abdurrahman Büyüktaş(Manisa), Yaşar Uğur(Manisa), Ahsen Okyar(Kocaeli), Av. Ahmet Hamdi Başar(Manisa), Av. Halit Moralıoğlu(Manisa), Yunus Özen(Kocaeli), Hasan Ateşoğlu(İnegöl)

SAM_7426_thumb

Manisa Aydınlar Ocağı Yönetim Kurulu üyesi Yaşar Uğur’a, Gazeteci - Yazar Oğuz Çetinoğlu’nun Türklerin nasıl Müslüman olduğunu en ince detayları ile en küçük bir karanlık alan kalmayacak şekilde kaleme aldığı  “TÜRKLER Nasıl ve Niçin Müslüman Oldu?” kitabını, Kocaeli Aydınlar Ocağı İlim ve İstişare Kurulu Başkan Vekili Ahsen Okyar takdim etti.

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.