Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

31Eki/150

Yeni açılan Kültür Okullarını ziyaret..

7 Ekim 2015 Çarşamba / Akça Koca Kültür Platformu üyeleri, Ali Aydemir’in sahibi olduğu Özel Kocaeli Kültür Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

Dr. Aziz Alemdar, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Endüstri Mühendisi Mustafa Toka ve Yalova Üniversites, Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Anadolu Lisesi eğitimi veren Ali Aydemir’in sahibi olduğu Özel Kocaeli Kültür Eğitim Kurumlarını ziyaret etti.

Başiskele Karşıyaka Mahallesi Denizdibi Mevkii’nde hizmete başlayan 9 bin metre kare arazi üzerine kurulu, 10 bin metre kare alana ve 5 bin metre kare bahçeye sahip olan Kültür Eğitim Kurumlarını gezdiren Ali Aydemir; “Kültür Okulları 4’ü anaokulu, 12’si ilkokul, 13’ü ortaokul, 13’ü Anadolu lisesi olmak üzere toplam 42 derslikte faaliyet gösterecek. Okulun inşaatı sadece 5 buçuk ayda bitti. Okulda hazırlanan spor kompleksinde; spor salonu, yüzme havuzu, buz pateni, fitness salonu, jimnastik salonunun yanı sıra 3D dersliği, fizik, kimya, biyoloji ve fen laboratuvarlarıyla drama, müzik, resim, satranç derslikleri bulunuyor. 28 Eylül’de okulların açılması ile birlikte hem İzmit Merkez’deki okullarımızda hem de Başiskele’de ki okulumuzda eğitim öğretime başladık. Amacımız 13 yıldır dershanecilik anlamında Kocaeli’de gözlemci olduğumuz büyük başarıları yeni eğitim öğretim yılından itibaren Kültür Okulları’nda da zirveye taşımaktır. Okulumuzu ve bizleri tanımak için Kocaeli’de ki tüm velilerimizi ve öğrencilerimizi okulumuza bekliyoruz. Sizlere de teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Ahsen Okyar, Mustafa Toka, Dr. Aziz Alemdar, Ali Aydemir

Ahsen Okyar, Mustafa Toka

Mustafa Toka, Ahsen Okyar, Ali Aydemir, Dr. Aziz Alemdar,

Dr. Aziz Alemdar ve Mustafa Toka birlikte başarılar dileyerek ziyaret anısına getirdikleri hediyeyi Ali Aydemir’e takdir ederken

Ahsen Okyar,  Dr. Aziz Alemdar, Ali Aydemir, Yunus Özen, Mustafa Toka okulun karidorunda

Yunus Özen, Dr. Aziz Alemdar, Ali Aydemir, Ahsen Okyarokulun renkli sandalyeleri bulunan yemekhanesinde

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (0) Geri izlemeler (0)

Yorum yapılmadı.


Leave a comment

Geri izleme yok.