Ahsen Okyar Söylenmek yerine söylemek lazım… Şikayet edeceğine sen de alternatifini oluştur.

31Ara/111

Özen çifti Sakarya’da

3 Özen çifti Sakarya’da

Göksu – Yunus Özen çifti, Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu’nu ziyaret etti.

Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen ve Bilgisayar Öğretmeni Göksu Özen Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sakarya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Adem Arı’nın da katıldığı ziyarette konuşan Yunus Özen; “2012 yılının da Siz büyüklerimizle birlikte hep beraber en az bu seneki kadar sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçmesini temenni ederim.” Dedi.

Ziyaret, Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu’nun Ocağın hediye kupasını Yunus Özen’e, Trabzon'un dağlarında özel yetişen yayla çayı bulunan kavanozu Göksu Özen’e takdim etmesi ile sona erdi.

1 Sakarya Aydınlar Ocağı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen’e Derneğin kupasını takdim ederken

2 Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu, Bilgisayar Öğretmeni Göksu Özen’e Trabzon'un dağlarında özel yetişen yayla çayının bulunduğu kavanozu takdim ederken

3 Adem Arı, Yunus Özen, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu ve Göksu Özen

Bu yazıyı beğendiniz mi?

RSS Kaynağımıza abone olun!

Yorumlar (1) Geri izlemeler (0)
  1. Cerrahoğlu Hocam bize ayrıca demlenmiş olan yayla çayından da ikram etti. Güleryüzü ve güzel ikramlarından dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz.


Leave a comment

Geri izleme yok.